مدیرعامل جدید شرکت همکاران سیستم روز چهارشنبه ۲۰ آذر طی مراسمی در هتل هما تهران معرفی شد. 

در نشستی که  با حضور ۱۰۰ تن از مدیران گروه همکاران سیستم از سراسر کشور برگزار شد، مهدی امیری حکم مدیرعاملی شرکت همکاران سیستم را از هیات مدیره این شرکت دریافت کرد. 
شهریار رحیمی، مدیر عامل سابق و نائب رئیس هیات مدیره شرکت همکاران سیستم، در سخنانی در ابتدای این مراسم گفت: 
«بنیانگذاران کار آفرین همکاران سیستم ۲۵ سال قبل نهالی را کاشتند که خوشبختانه امروز به درختی پربار و با قامتی برافراشته تبدیل شده است. در این مسیر، استراتژی همکاران سیستم در عرصه منابع انسانی همواره جذب جوانان مستعد بوده است. این جوانان در پرتو فرهنگ همکاران سیستم به نیروهای ارزشمندی برای صنعت IT کشور تبدیل شده‌اند.» 
​شهریار رحیمی که بیش از ده سال مدیرعاملی بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری ایران را برعهده داشته است از مهدی امیری به عنوان یکی از این نیروهای ارزشمند نام برد که امروز به مدیری با تدبیر، منصف، ‌دقیق و‌ مشتری مدار تبدیل شده و با تفکر اقتصادی که در صنعت نرم افزار دارد، مصمم به پیشرفت همکاران سیستم در دوره جدید است. 
در ادامه این مراسم مهدی امیری، مدیرعامل همکاران سیستم گفت: «بنا دارم که همکاران سیستم را به سطحی ارتقا بدهیم که موفق­ترین شرکت نرم­افزاری خاورمیانه باشد. پایه قراردادن مشتری به عنوان سرمایه اصلی، سرمایه‌گذاری روی محصولات جدید، اعتقاد به عملی کردن ایده‌ها، حرفه‌ای‌گری، توجه ویژه به افراد با عملکرد بالا و اشتیاق متفاوت بودن، اصولی­ست که می‌تواند فعالیت تیمی ما را تقویت کند و رسیدن به اهداف بزرگ را تسریع بخشد.» 
وی همچنین با اشاره به نقاط تمرکز همکاران سیستم در سال آینده گفت: « افزایش سطح رضایت مشتریان از محصولات و خدمات، توسعه منابع انسانی، ارتقاء سیستم‌های مشتریان به نسل جدید محصولاتمان (راهکاران) برای مدیریت بهینه منابع سازمانی است، ورود به بازارهای خاورمیانه و ایجاد فضای همکاری مشترک با شرکت‌های خارجی، از مهم‌ترین نقاط تمرکز همکاران سیستم برای توسعه شرکت خواهد بود.» 
محمود نظاری، رئیس هیات مدیره همکاران سیستم نیز گفت: «نقش همکاران سیستم در صنعت نرم افزار کشور، تنها تولید نرم­افزار نبوده بلکه برقراری ساز وکار ایجاد و اداره شرکت­های بزرگ IT کشور، توسعه فرهنگ استفاده از IT در بنگاه­های اقتصادی و پرورش تیم بزرگی از مدیرانِ توسعه بخش این صنعت، دستاوردهای ملی ما در طی سال­های اخیر بوده است.
 
مرتبط : حکم مدیرعامل جدید همکاران سیستم 
 
مهدی امیری نیز به عنوان یکی از درخشان­ترین مدیران پرورش­یافته این مکتب، نقش مهمی در ایجاد تحولات بزرگ در همکاران سیستم خواهد داشت و از نگاهی دیگر موفقیت­های او سهم موثری در پیشرفت صنعت نرم افزار کشور خواهد داشت.» 
نظاری که خود نیز اولین مدیرعامل همکاران سیستم بوده است با اشاره به تلاش‌های شهریار رحیمی در سمت مدیرعاملی همکاران سیستم گفت: «طی این ده سالی که شهریار مدیرعامل شرکت بود از جهت وسعت بازار و توسعه شرکت ما به موفقیت‌های بزرگی دست یافتیم و درآمد شرکت حدود ۶۰ برابر شد. همچنین ویژگی‌های او مانند سخت کوشی و صبوری که جزو سرمایه‌های فردی اوست تبدیل به سرمایه همه ما شد.» 

گفتنی است مهدی امیری، ۱۲ سال است که در همکاران سیستم مشغول فعالیت است. وی کار خود در را از سال ۱۳۸۰ در این شرکت به عنوان برنامه‌نویس ارشد آغاز کرد و طی ۱۲ سال گذشته، عملکرد موفقی در جایگاه‌هایی چون سرپرستی تیم‌های تولید، معاونت تولید، مدیریت تولید، عضو هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه، عضویت هیات مدیره گروه و قائم مقامی مدیر عامل همکاران سیستم داشته است. 

خروجی سایت