​یک سایت ایرانی با دامنه فارسی نقطه‌بازار (.بازار) به نشانی «امن.بازار» راه‌اندازی شد.

گل‌مر بحری مدیرعامل شرکت پارس آتنا دژ  با اعلام این خبر گفت: به دلیل استفاده از واژه بازار در زبان‌های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو و کردی، این دامنه فرصتی طلایی برای حضور کسب و کارهای ایرانی در بازارهای کشورهای منطقه است. همچنین .بازار دامنه‌ای متناسب برای فعالیت در زمینه تجارت الکترونیکی است و می‌تواند به عنوان دامنه مرجع فعالان این حوزه در منطقه مطرح شود.

بحری افزود: گروه آتنا نیز به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، برای خرید یکی از این دامنه‌ها اقدام کرد و اکنون نخستین سایت پایونیر در دنیا با این دامنه راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت پارس آتنا دژ با بیان این که این سایت با دامین «امن.بازار» اکنون در دسترس کاربران اینترنت قرار دارد گفت: در امن.بازار قرار است به صورت تخصصی کلیه محصولاتی که به نوعی با حوزه امنیت و تجهیزات ایمنی در ارتباطند، از آنتی ویروس‌ها برای امنیت افراد و سازمان‌ها گرفته تا دوربین‌های مدار بسته و تجهیزات آتش‌نشانی عرضه شود.

وی افزود: فعلا سایت در مرحله آزمایشات اولیه قرار دارد و به همین دلیل تنها محصولات آنتی ویروس کسپرسکی بر روی آن عرضه می‌شود، اما به زودی، سایر محصولات نیز به تدریج افزوده خواهد شد.

خروجی سایت