بعضی خبرهای تایید نشده حاکی از این است که اینستاگرام قصد دارد ایمیل اختصاصی به کاربرانش ارایه کند. 

پیش از این گفته شده بود که اینستاگرام تلاش دارد تا سرویس پیام فوری مثل Whatsapp یا Kik ارایه کند اما حالا گفته می‌شود ارایه ایمیل نیز بخشی از آن استراتژی خواهد بود. 

هم اکنون کاربران اینستاگرام به شکل instgram@ معرفی و مشخص می‌شوند و احتمالا با تایید این موضوع ایمیل کاربران تحت شکل instagram.com@ ارایه می‌شود. 

خود شرکت اینستاگرام تاکنون نسبت به این اخبار واکنشی نشان نداده است اما به نظر نمی‌آید خبرهایی از این دست چندان هم بی راه باشد به خصوص با توجه به اینکه شرکت مادر یعنی فیس‌بوک نیز از ایمیلهای تحت دامنه فیس‌بوک برای کاربرانش ارایه کرده است. 

پیش‌بینی می‌شود این سرویس‌های جدید را اینستاگرام تا پیش از پایان سال جاری میلادی عرضه کند چراکه میلیون‌ها کاربر جدید برای کریسمس و سال نو میلادی دستگاه موبایل یا تبلت جدیدی خریداری می‌کنند.

در حال حاضر سرویس‌های پیام فوری و سرویس‌عکس از جمله داغ‌ترین موضوعات برنامه‌های موبایل و تبلت به شمار می‌روند از سرویس پیام فوری گوگل Google Hangouts گرفته تا iMessage شرکت اپل و Skype شرکت مایکروسافت نشان می‌دهند که غول‌های اینترنتی به این رده محصولی توجهی فراوان دارند.

شرکتهای کوچکی چون Snapchat ، WhatsApp و Kik توانسته‌اند طی سال‌های اخیر میلیون‌ها کاربر را جذب خود کرده و نامی در این میان برای خود دست و پا کنند. 

همچنین یک شایعه قوی هم در مورد تلاش توییتر برای حضور در این عرصه به گوش می‌رسد.

خروجی سایت