تبلیغات شرکت نماونگ به نمایندگی بازرگانی رحیمی طی قراردادی توسط میناسافت انجام شد. این برند جهت اهدای نمایندگی و همچنین بازاریابی اینترنتی، میناسافت را جهتتیلیغات برگزیده است.شرکت نمارنگ بین الملل با همکاری بازرگانی رحیمی درراستای تامین نیاز مصرف کنندگان گرامی پس از ارائه موفق انواع قلمهای تشخیص رنگ آهنربایی با مارکهای کارشناس ، اکسپرت ، دیاموند و... اقدام به عرضه دستگاههای تشخیص رنگ عقربه ای و دیجیتالی(ضخامت سنج رنگ)در مدلهای مختلف پروپ سرخود و پروپ جدا باقابلیت اندازه گیری ضخامت رنگ برروی فلز و غیر فلز و نیز کرش چک ( (crash chekبا خدمات پس از فروش نموده است.
این دستگاهها که درصنایع مختلف و از جمله در حرفه کارشناسی رنگ اتومبیل مورد توجه کارشناسان رسمی دادگستری ، کارشناسان تصادفات ، کارشناسان بیمه ، کارشناسان خرید و فروش اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد می تواند ابزاری کارآمد برای تک تک خریداران اتومبیل (حتی مردم عادی) باشد . به نظر ما هر کسی که قصد خرید یا فروش اتومبیل را دارد می تواند لااقل یکی از دستگاههای تشخیص رنگ شدگی آهنربایی ما را داشته باشد . قیمت این قلمها ارزان و کارکردن با آنها بسیار ساده می باشد. شما با پرداخت فقط 22000 تومان می توانید یکی از قلمهای تشخیص رنگ ما را که براساس خاصیت جذب آهن توسط آهنربا کارمی کند تهیه نمایید . سالهاست که محصولات ما توسط کارشناسان رسمی دادگستری ، کارشناسان بیمه ، کارشناسان خرید و فروش اتومبیل و به طور کلی همه کسانی به صنعت خرید و فروش و یا کارشناسی اتومبیل علاقه مند هستند و دوست دارند در هنگام انجام این معاملات کلاه سرشان نرود از دستگاههای ما استفاده نموده و آنرا به دیگران توصیه می نمایند .
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن80801356 و 66085620-021
همراه:09123330493
وب سایت :www.nrico.ir 
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
نحوه خربد دستگاه:
ارسال پستی:
در این روش خریدار محترم می بایست به ازاء هردستگاه مبلغ آنرا بعلاوه 5000 تومان بابت هزینه پست پیشتاز به یکی از حسابها واریز نموده و جهت اعلام آدرس پستی و مشخصات فیش واریزی باما تماس بگیرد .

ارسال توسط پیک :
این روش صرفا برای خریداران تهرانی امکان پذیر است و در این صورت هزینه پیک برعهده خریداران محترم می باشد و مبلغ دستگاه نیز درهنگام تحویل آن دریافت خواهد شد.

خروجی سایت