طراحی مجدد سایت شرکت تولیدی صنعتی سنجش  طی قراردادی به میناسافت واگذار شد.

 شرکت تولیدی صنعتی سنجش جهت فروش هر چه بیشتر تولیدات و همچنین بازاریابی اینترنتی، میناسافت را جهت طراحی  مجدد سایت برگزیده است.

 مینا سافت طراحی سایت را به صورت دو زبانه ، طراحی و راه اندازی  نمود .

شرکت تولیدی سنجش از سال 1345 فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید قطعات خودرو آغاز نموده است. در آن سالها خودروهای ژیان و پس از آن خودرو آریا در ایران مونتاژ میگردید که شرکت سنجش قطعاتی مانند درجه شناور داخل باک ، جا سیگاری ، قورقوری و اتصالات سقف ژیان و قطعاتی مشابه را برای خودرو آریا تولید مینمود . شرکت سنجش پس از انقلاب و در سال 13569 الی 1370 که شرکت ایران ناسیونال به شرکت ایران خودرو تبدیل گردید و فعالیت خود را از سر گرفت با أخذ تأییدیه درجه شناور داخل باک پیکان اولین تولید کننده درجه داخل باک بنزین پس از انقلاب و تامین این قطعه در پیکان را آغاز نمود .

در سال 1372 شرکت سنجش تولید درجه شناور داخل باک پراید را آغاز و پس از أخذ تأییدیه اولین تولید کننده این محصول در سایپا گردید که سالیان متمادی به تنهایی تأمین این محصول را برای شرکتهای خودرو سازی سایپا و ایران خودرو برعهده داشت . لازم به ذکر است که در این سالها درجه های شناور داخل باک اتوبوس ، مینی بوس ، خاور و تراکتورها و ماشینهای کشاورزی نیز برای شرکت ایران خودرو دیزل و درجه های مربوط به شرکت تراکتور سازی تبریزرا ساخته و این محصولات نیز سالیان زیادی از سوی این شرکت برای آنها تأمین می شد که این دو شرکت هنوز هم برای تأمین برخی از این محصولات به این شرکت وابسته هستند .

این شرکت در سال 1375 برای اولین بار به اجرای سیستم های مدیریت کیفیت اقدام نموده و در این زمینه موفق به دریافت گرید مخصوص ساپکو گردید و هم اکنون نیز دارای آن گرید می باشد و همچنین در سال 1384 در جهت ارتقای بیشتر سیستم های مدیریت کیفیت و هم راستا با جهانی شدن سیستم مدیریت کنترل کیفیت شرکت اقدام به پیاده سازی الزامات استانداردهای ISO/TS16949 ,  ISO9001  نمود و در این زمینه موفق به أخذ گواهی نامه های ISO/TS16949 ,  ISO9001  از شرکت آلمان که یک نهاد بین المللی است RWTUV گردیده است.

این شرکت در پیمودن راه خود سود معقول را توام با لزوم سرمایه گذاری در استفاده از فن آوری روزدنیا,دانش مهندسی , کنترل کیفیت در آزما یشگاه های فنی درجهت آسودگی خیال مشتری در مورد کیفیت و نیز پشتیبانی در تمامی جهات کوشا بوده است که این خود دلیل پایداری شرکت دربیشتراز نیم قرن اخیر می باشد.

تلفن دفترمرکزی :   77705659  -77706321 - 021

 ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

www.sanjeshco.ir

خروجی سایت