ال‌جی الکترونیکس از جدیدترین محصول OLED خود، تلویزیون گالری OLED (مدل ۵۵EA8800) در IFA 2013 در برلین آلمان پرده‌برداری خواهد کرد. این محصول اضافه شده به خط تولید نسل جدید تلویزیون‌های شرکت مدل جدیدی است که قاب ظریف و باریکی دارد که با بلندگوهای پارچه‌ای و قدرتمند غیرنمایانی همراه است. تلویزیون گالری OLED، شبیه یک نقاشی است و به عنوان اولین محصول دیواری ۵۵ اینچ OLED که تاکنون تولید شده است.

هویس کان، رئیس و مدیرعامل شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «تلویزیون گالری OLED ما آمیزه‌ای بی‌نظیر از زیبایی ظریف، کیفیت تصویر بی‌رقیب و صدایی حیرت‌انگیز است. این محصول مهندسی‌شده با طراحی زیبایش، بازار کنونی را به مبارزه می‌طلبد و نمونۀ بارزی از توانایی ما برای تفکری فراتر از معمول است و اینکه تجربه‌ای متمایز را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.»

 

قاب تصویر شیک با بلندگوهای پارچه‌ای

مدل ۵۵EA8800 با صفحه‌نمایش ۵۵ اینچ مانند یک نقاشی است. این قاب سیستم صدای ۲٫۲ کانال را در خود گنجانده و از بلندگوهای پارچه‌ای ال‌جی (Canvas Speakers) برخوردار است. این بلندگوهای پارچه‌ای، که به طور هوشمندانه‌ای با روکشی هنری و مبدل تغییر چهره پیدا کرده‌اند. حالت گالری با حفظ مضمون هنرمندانه به کاربران امکان می‌دهد تا تصاویر دیجیتال و باکیفیت نقاشی‌های هنرمندان اسطوره‌ای، مانند وینسنت ون‌گوک و پال گوگن، را مشاهده کنند. حالت گالری مشاهدۀ تصاویر شخصی مورد علاقه یا خانوادگی را به شیوۀ نمایش اسلایدی ممکن می‌کند.

 

 کیفیت تصویر بالا

اوایل امسال، ال‌جی توجه مشتریان، رسانه و صنعت سرگرمی خانگی را جلب کرد زیرا اولین شرکتی بود که هم تلویزیون ۵۵ اینچ OLED و هم تلویزیون ۵۵ اینچ منحنی OLED را عرضه کرد. تلویزیون‌های OLED پیشرفتۀ این شرکت از فناوری اختصاصی WRGB بهره‌مند هستند که از یک پیکسل فرعی سفید برخوردارند و تیزترین و زنده‌ترین تصاویر ممکن را تضمین می‌کند. تلویزیون‌های سبک‌وزن و بسیار باریک OLED ال‌جی زوایۀ دید گسترده‌ای دارند. تلویزیون گالری OLED از همین ماه در آلمان و بعد از آن در بازارهای دیگر عرضه خواهد شد.

خروجی سایت