طراحی سایت شرکت توسعه صنعتی الکترونیک  طی قراردادی به میناسافت واگذار شد.

 شرکت توسعه صنعتی الکترونیک جهت معرفی هر چه بهتر محصولات خود و همچنین بازاریابی اینترنتی، میناسافت را جهت طراحی سایت برگزیده است.

مینا سافت طراحی سایت را به صورت دو زبانه ، طراحی و راه اندازی   نمود .

 شرکت توسعه صنعتی الکترونیک در سال 1367 با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین باسابقه و مجرب در رشته برق و الکترونيک وارد عرصه تجهيزات پزشکی در کشورمان شد.

هدف و انگیزه اصلی در راه‌اندازی این شرکت تلاش مستمر در ارائه خدمات مطلوب به پزشکان و بيماران بود. این هدف جز با همکاری بی‌دریغ مهندسان و کارشناسان و عزم جزم آنها در ورود علوم و تکنولوژِی جدید به سرزمین عزیزمان ایران میسر نبود. در همین راستا مهندسین فعال در شرکت توسعه صنعتی الکترونيک با بهره‌گیری از نیروهای تحصیلکرده و مستعد در عرصه مدیریتی و کارشناسی اقدام به نصب و راه‌اندازی تجهيزات مدرن پزشکی در اقصی نقاط کشور عزیزمان نمودند.

مجموعه این اقدامات در گذر زمان باعث پدید آمدن پتانسیلی فعال در عرصه استفاده از تکنولوژی روز دنيا در زمينه تجهيزات پزشکی در مراکز مختلف درمانی شده است. به نحوی که اکنون این شرکت با سپری کردن بیش از ربع قرن از فعالیت خود موفق به ارائه سرويس در اکثر بيمارستانهای کشور گردیده است. سعی و تلاش مدیران شرکت افزایش بهره‌وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت‌افزاری و نرم‌افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه‌ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

عشق به وطن سرلوحه کار و امید تنها رمز ادامه راه است . اینک با مساعی کارشناسان و مدیران شرکت موفق شده‌ايم که بیش از 220دستگاه از محصولات کمپانی سونوسایت را در بيمارستانهای سراسر کشور نصب و راه‌اندازی نموده و توانسته‌ایم نام "SONOSITE"را درچهار گوشه ایران پر آوازه کنیم . حضور مقتدرانه در عرصه تجهيزات پزشکیمرتبط با آخرين دستاوردهای علمی روز دنيا در داخل و خارج از کشور به همراه کوشش در جهت  افزایش توان علمی پزشکان کشور همواره در دستور کار مدیران شرکت توسعه صنعتی الکترونيک می‌باشد.

 آدرس :

تهران _ بلوار مرزداران _ خيابان شهید ابراهیمی _ برج الوند _ طبقه دهم _ واحد 1004 _ کد پستی: 1463738934

Phone: 4 /44258903, 44258918 , 44209323 , 44258850

Fax: 84211678_021

 

 

 

http://idea-medical.com

خروجی سایت